Angry Beards Zestaw na wzrost brody – Roller & Doping

Dostępność: DOSTĘPNY
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Cena: 479,90 zł 479.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Angry Beards
Kod produktu: ST-DOP-100-ROLL

Opis

Angry Beards Zestaw na wzrost brody – Roller & Doping

Podaruj (sobie) brodę. To znaczy, jeśli liczysz na brodę w tydzień, przeklikaj się na jakieś podejrzane stronki, gdzie spokojnie Ci to obiecają i dorzucą do tego cudowne pigułki na powiększenie pytonga. Ta walka, to dla każdego brodacza ciężki bieg długodystansowy. W zestawie dostaniesz najlepsze rzeczy, które możemy Ci w zakresie wzrostu brody zaoferować – Beard Roller i mega dawkę Dopingu.

Zalety produktu:

  • Konkretne argumenty, które przekonają Twoją brodę, by rosła
  • O piekielne ukrwienie cebulek postara się Doping
  • Mega opakowanie na 1000 strzałów
  • Nakłuwanie gęby Rollerem spotęguje działanie prochów
  • Luksusowy czarno-biały box

Sposób użycia:

Roller – Przed rytualnym nakłuciem gęby umyj skórę i wyczyść Beard Roller. Czystość jest mega ważna, dlatego nie traktuj jej po macoszemu, w przeciwnym razie prosisz się o poważne problemy. Lekko naciskając Roller przejedź po całej twarzy 10 razy pionowo, następnie 10 razy poziomo. Rolluj raz na 3-4 dni przed pójściem spać. Po nakłuwaniu przynajmniej przez 6 godzin nie stosuj Dopingu ani żadnych innych produktów. Daj skórze po prostu odpocząć. Po przejściu po niej 540 igieł będzie trochę wkurzona i czerwona ze złości, więc daj jej do rana czas na regenerację.

Doping – Stosuj rano i wieczorem, żeby Doping jak najdłużej został na skórze. Idealnie po prysznicu, kiedy pory są rozciągnięte a skóra czysta, ale zasymulować takie środowisko możesz też na przykład za pomocą okładu z gorącego ręcznika (stary dobry hot towel), w najgorszym razie poprzez opłukanie gorącą wodą. Gdy tylko będziesz gotowy, wyciśnij 3-6 razy bezpośrednio na skórę, w miejscu w których trzeba wspomóc wzrost. Na skórę znaczy na skórę, nie na brodę lub w ręce. Naprawdę wystarczy wziąć buteleczkę, nacisnąć co trzeba i wycisnąć na skórę. Nie bój nic, Doping ma konsystencję kremu, więc bezproblemowo trzyma się i nie rozlewa. Potem tylko dokładnie wszystko rozetrzyj i wymasuj palcami.


Zagrożenia: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorą cych powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady się pod opiekę lekarza. Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.

UFI: KXR2-F0EQ-M004-Y5K5

Skład:

Opakowanie: Do luksusowej metalowej puszki upchnęliśmy wszystko, co mamy najlepszego, jeżeli chodzi o boostowanie wzrostu.

Beard Roller: Narzędzie królów w pudełku magnetycznym, do tego z Tool Cleanerem.

Beard Doping: 1 butelka 100 ml (dawkowanie i skład patrz Beard Doping).

 

 

 

 

Dane techniczne

Pojemność ml
Kraj pochodzenia Republika Czeska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl