Angry Beards Datesaver spray do butów 200 ml

Dostępność: DOSTĘPNY
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Cena: 51,90 zł 51.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Angry Beards
Kod produktu: FT-DEO-SHOE-DATE-200

Opis

Angry Beards Datesaver spray do butów 200 ml

Nie ma to tamto, śmierdzące buty potrafią spieprzyć wszystko. Nieważne, czy wyczynowo uprawiasz sport, dusisz przez cały dzień stopy w półbutach, czy po prostu jesteś pocącym się bydlęciem – nie rozpaczaj. SAVER is here. Przedstawiamy najefektywniejszy sposób na walkę ze śmierdzącymi butami. Wystarczy psiknąć do butów, zostawić (najlepiej na noc), a rano bez problemów się obuć. Poznajcie się, oto DATESAVER!

Zalety produktu:

  • Koniec ze śmierdzącymi butami
  • Rozzuj się bez wstydu kiedykolwiek, gdziekolwiek
  • Zapach higienicznej czystości
  • Atomizer ułatwiający użytkowanie
  • Prawdziwie czeski produkt

Sposób użycia:

Spryskaj całe wnętrze buta i pozwól DATESAVERowi pracować kilka godzin, idealnie przez noc, zanim znów ubierzesz buty. Powtarzaj tak często, jak trzeba – bez obaw o kolor czy materiał buta.


Zawiera: Cocamidopropyl betaine, Potassium metabisulfite, Benzalkonium chloride.

Zagrożenia: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Nie wypuszczać do środowiska. P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. Zawartość i opakowanie usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

Skład:

Napakowana mieszanka zdolna do uprzykrzenia życia wszystkim paskudztwom, które wściekle mnożą się w głębi każdego buta, emanując przy tym śmierdzącą mocą. DATESAVER zawiera kupę chemii, która przelezie przez wszystkie warstwy, utrzymując wnętrze buta w higienicznej czystości.

Inspiracją dla zapachu była dla nas higieniczna czystość, bo jak idzie w piosence: „…Ani w PZU ani w PKP

I tylko tylko w WC!”

Skład INCI:

PONIŻEJ 5%: AMFOTERYCZNE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE, KATIONOWE ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE, POTASSIUM METABISULFITE, PHENOXYETHANOL, PERFUMY, LIMONENE, LINALOOL

Dostępny publicznie arkusz danych składników detergentu zgodny jest z rozporządzeniem nr 648/2004/WE w sprawie detergentów, załącznik VII D. WODA, METYLAL, KOKAMIDOPROPYLOBETAINA, POTASSIUM METABISULFITE, CHLOREK BENZALKONIOWY, FENOKSYETANOL, PERFUMY, SODIUM CHLORIDE, GLIKOL TRIETYLENOWY, LIMONENE, LINALOOL

Nomenklatura składników INCI: http://ec.europa.eu/enterprise/cosmetics/cosing/

 

Dane techniczne

Pojemność 200 ml
Kraj pochodzenia Republika Czeska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl