Angry Beards Beard Roller & Tool Cleaner 50 ml męski roller do brody

Dostępność: DOSTĘPNY
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Cena: 229,90 zł 229.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Angry Beards
Kod produktu: GR-ROLL

Opis

Angry Beards Beard Roller & Tool Cleaner 50 ml męski roller do brody

Kolejny element wzrostowej układanki Beard roller wnosi do Twojej łazienki rewolucję – 540 ostrych tytanowych igieł pokaże Ci, to to znaczy prawdziwy wzrost. Rollerem spulchniasz górną warstwę skóry, aktywując tym samym proces gojenia. W ten sposób skóra poprawia swoje ukrwienie, co prowadzi z kolei do lepszego wchłaniania Dopingu. Kompletny zestaw poskładasz dorzucając Beardroidy. A wszystko w wersji full wypas zdobędziesz w pełnym zestawie do wsparcia wzrostu.

Zalety produktu:

  • Wyciągnięcie potencjału wzrostu na maks
  • Natychmiastowe ukrwienie
  • Ogólne odmłodzenie i ozdrowienie naskórka
  • Podniesienie wchłaniania Dopingu i innych cudów
  • Tool Cleaner gratis

Sposób użycia:

Przed rytualnym nakłuciem gęby umyj skórę i wyczyść Beard Roller. Czystość jest mega ważna, dlatego nie traktuj jej po macoszemu, w przeciwnym razie prosisz się o poważne problemy – przepłucz Roller, otrzep go, psiknij Tool Cleanerem po całym obwodzie wałka i odczekaj 60 sekund. Potem będziesz już gotowy do rollowania.

Lekko naciskając Roller przejedź po całej twarzy 10 razy pionowo, następnie 10 razy poziomo. Rolluj raz na 3-4 dni przed pójściem spać. Po nakłuwaniu przynajmniej przez 6 godzin nie stosuj Dopingu ani żadnych innych produktów. Daj skórze po prostu odpocząć. Po przejściu po niej 540 igieł będzie trochę wkurzona i czerwona ze złości, więc daj jej do rana czas na regenerację.


Zagrożenia: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorą cych powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady się pod opiekę lekarza. Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z przepisami lokalnymi.

UFI: KXR2-F0EQ-M004-Y5K5

Budowa:

Walec wyposażony jest w 540 tytanowych igieł o długości 0,5 mm. Wysokiej jakości gumowy korpus ze specjalnych uchwytem imbusowym, opracowanym specjalnie dla męskich łap. To wszystko w masywnym pudełku magnetycznym. Częścią każdego opakowania jest również Tool Cleaner, żebyś mógł korzystać z Rollera na maksa.

 

Dane techniczne

Pojemność 50 ml
Kraj pochodzenia Republika Czeska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl