Kosmetyki dla mężczyzn Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Jeśli produkt jest w stanie nienaruszonym (w przypadku kosmetyków lub towarów higienicznych nie zostało otwarte fabryczne opakowanie), w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki klient ma prawo do jego zwrotu wraz z dowodem zakupu bez podania przyczyny.

Równowartość ceny zwracanego towaru i kosztu wysyłki do klienta zostaje zwrócona w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwróconego towaru - przelewem na konto bankowe klienta lub przekazem pocztowym na adres domowy. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

Prawo do reklamacji przysługuje, gdy:
  1. wygląd lub zapach towaru wskazuje na jego zepsucie,
  2. towar posiada wady,
  3. towar jest niezgodny z opisanym na stronie sklepu;

Przesyłki odesłane na koszt naszej firmy lub za pobraniem nie będą przyjmowane.

Reklamacje i zwroty są rozpatrywane zgodnie z Ust. z dnia 27.07.2002 r. o Szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta. Reklamacji nie podlegają: naturalne zużywanie się produktów, uszkodzenia o charakterze mechanicznym (otarcia i zadrapania). Zareklamowany towar należy przesłać na własny koszt. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć krótki opis wady, żądania co do sposobu rozpatrzenia reklamacji, swoje dane osobowe łącznie z telefonem kontaktowym i numer zamówienia. Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 14 dni od momentu jej otrzymania. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wartość zamówionych towarów zostanie zwrócona na konto Kupującego.

Dla Państwa wygody gotowy formularz zwrotu towaru w formie dokumentu .PDF znajduje się pod adresem:
www.menq.pl/__pdf/zwrot.pdf  
Powrót na górę...