Formy dostawy

Masz możliwość wybrania dogodnej dla Ciebie formy dostawy. To od Ciebie zależy jak szybko przesyłka znajdzie się u Ciebie w domu lub pracy.

Możesz wybrać spośród usług:
  1. Firmy kurierskiej DPD - dostawa 1-2 dni robocze od daty wysyłki. Kurierzy podejmują maksymalnie 3 próby doręczenia;
  2. Paczkomatów InPost - dostawa 1-3 dni robocze od daty wysyłki. Przesyłki do Paczkomatów InPost oczekują na odbiór w wybranym paczkomacie przez 3 dni. Potem odbiór jest możliwy w najbliższym oddziale InPost przez 14 dni;
  3. Poczty Polskiej S.A. - 1-3 dni robocze (przesyłka priorytetowa) lub 2-5 dni roboczych (przesyłka ekonomiczna). Niedoręczone przesyłki pocztowe oczekują na odbiór w najbliższym Urzędzie Pocztowym przez okres 14 dni.

Pamiętaj!
Zamówienie produktu zostanie przekazane do realizacji (do wysyłki) niezwłocznie po zawarciu Umowy sprzedaży (w przypadku płatności za pobraniem Towar zostaje wysłany tego samego dnia, jeśli zamówienie zostało złożone do 11:00; przy Zamówieniu po godz. 11.00 wysyłka Towaru następuje kolejnego dnia), przy czym w przypadku płatności przelewem lub za pośrednictwem płatności internetowych termin będzie liczony od dnia zaksięgowania wpłaty za Towar na rachunku bankowym Usługodawcy (tego samego dnia, jeśli płatność zostanie zaksięgowana do godziny 11:00 albo następnego, jeżeli zostanie zaksięgowana po godz. 11.00).
Powrót na górę...