Kosmetyki dla mężczyzn Ink-Lab Advanced Tattoo Aftercare

Ink-Lab Advanced Tattoo Aftercare

Marka Ink-Lab powstała w Polsce w oparciu o polski kapitał oraz wiedzę technologiczną. Na podstawie własnych doświadczeń, konsultacji z tatuażystami oraz wielogodzinnych rozmów z osobami posiadającymi tatuaże, narodził się pomysł stworzenia produktów do pielęgnacji, których nam na rynku brakowało.

Wraz z nim powstała koncepcja odzwierciedlająca potrzeby, wymagania oraz oczekiwania stawiane naszym produktom.

Na każdym etapie realizacji projektu zdawaliśmy sobie sprawę z faktu jak wielką wartość emocjonalną oraz osobisty charakter mają tatuaże dla ich posiadaczy. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań i zadbaliśmy o wysoką jakość, bezpieczeństwo, skuteczność działania i wygodę stosowania naszych kosmetyków.

Nasze receptury powstają w laboratorium, specjalizującym się od 30 lat w produkcji innowacyjnych profesjonalnych produktów kosmetycznych. Kosmetyki Ink-Lab są hipoalergiczne, odpowiadają wymaganiom testów zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, co potwierdzają stosowne badania dermatologiczne.

Stawiamy na skuteczność działania- innowacyjne formuły, bogate w składniki aktywne zapewniają wielopoziomową, zaawansowaną pielęgnację, co przyspiesza proces regeneracji i pozytywnie wpływa na kondycję skóry z tatuażem.


www.ink-lab.eu  Pokaż wszystkie produkty
Powrót na górę...