Kosmetyki dla mężczyzn André Zagozda Laboratory

André Zagozda Laboratory

ANDRÉ ZAGOZDA LABORATORY to marka najwyższej klasy dermo-kosmetyków stworzona w 2006 roku przez francuskie Laboratorium André Zagozda, specjalizujące się od ponad 30 lat w kosmetologii morskiej. Wytwarza m.in. znane z całym świecie kosmetyki z alg morskich.

Badania prowadzone przez Laboratorium doprowadziły w 1989 r. do uzyskania w skali przemysłowej, unikatowego w skali światowej, wyjątkowo wysoko skoncentrowanego, wodnego ekstraktu z alg Laminaria Digitata (ponad 50% suchej masy) – SEA PLASMA® a następnie do opracowania technologii pozwalającej włączyć ten niezwykle aktywny czynnik do większości swoich formuł. SEA PLASMA® to symbol wyróżniający dermo-kosmetyki Laboratorium André Zagozda i gwaratujący ich wyjątkową efektywność.

Osiągnięty w ciągu 30 lat pracy know-how pozwolił Laboratorium połączyć wodny, wysokoskoncentrowany ekstrakt z Laminaria Digitata SEA PLASMA® ze skoncentrowanymi olejkami eterycznymi a następnie, do tak zaawansowanych już formuł, dodać jeszcze specjalnie wyselekcjonowane i uaktywnione ekstrakty roślinne pochodzenia lądowego. Uzyskana w tych skomplikowanych połączeniach wyjątkowa synergia dodatkowo zwielokrotniła siłę i aktywność działania każdego komponentu z osobna, pozwalając osiągać doskonałe, kompleksowe rezultaty na skórze.

Unikatowe produkty, o wysokich stężeniach aktywnych czynników, powstające pod marką André Zagozda Laboratory są logicznym następstwem i ukoronowaniem wykreowanych wcześniej linii. Są to najskuteczniejsze kosmetyki z alg morskich dostępne obecnie na rynku.

Pod nową marką powstały dermo-kosmetyki przeznaczone do twarzy, ciała, skóry głowy i włosów a także suplementy diety wchodzące w skład wyjątkowo efektywnej i jednocześnie chroniącej zdrowie kuracji wyszczuplającej AZ DIET oraz terapii algowych dla skóry głowy i włosów AZ HAIR.

Francuska marka André Zagozda Laboratory od kilku lat wprowadzana jest z dużym powodzeniem na rynki wielu państw (m.in. Anglia, Bułgaria, Francja, Hong Kong, Japonia, Luxemburg, Malezja, Maroko, Martynika, Niemcy, Nowa Kaledonia, Polska, Portugalia, Taiwan, Tajlandia, Tunezja).

Obecność marki na polskim rynku zaowocowała współpracą z ponad 80 gabinetami dermatologicznymi, gabinetami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, kilkunastoma wybranym ośrodkami SPA oraz Instytutami specjalizującymi się w terapii ciała, gdzie proponwana jest z doskonałymi rezultatami Kuracja Wyszczuplająca AZ DIET.

29 marca 2011 w centrum Bangkoku odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej kliniki wyszczuplania w południowo-wschodniej Azji – Nida Slim Clinic & Laser Institute. Klinika jest prowadzona przez lekarzy i opiera swoje działanie na połączeniu pracy najnowocześniejszych laserów z Kuracją Wyszczuplającą André Zagozda Laboratory.

www.andrezagozda.pl  Pokaż wszystkie produkty
Powrót na górę...