Recipe for men

Zamysłem marki „Recipe for Men” jest racjonalna pielęgnacja skóry bez zbędnego zamieszania. Innowacyjne, funkcjonalne opakowania i bardzo opisowe nazwy sprawiają, że zrozumienie działania i stosowanie produktów jest proste. Nie powiemy Ci, że „zredukują one zmarszczki o 70 procent”, ani, że dzięki nim Twoja kariera ruszy do przodu.

Zapewniamy Cię jednak, że „Recipe for Men” sprawi, że Twoja skóra będzie znacznie świeższa i gładsza, z wyglądu i w dotyku, bez względu na to jak wymagający jest Twój tryb życia. Takie jest właśnie zadanie świetnych produktów do pielęgnacji skóry.

Skandynawia jest idealną areną testowania produktów do pielęgnacji skóry. Recipe for men do pielęgnacji skóry mężczyzn badano i opracowano w Szwecji w najtrudniejszych z możliwych warunkach. Efektem jest nowa, przełomowa linia do pielęgnacji skóry o wyjątkowych właściwościach nawilżających i ochronnych.
Recipe for men jest czystą energia i nawilżeniem dla skóry. Preparaty oparte są na najlepszych jakości składników dostępnych na świecie, a substancje czynne są starannie wybrane, aby dopasować do potrzeb mężczyzn. Tekstury bezolejowe gwarantują szybkie wchłanianie i minimalizują połysk.

www.recipeformen.com  Pokaż wszystkie produkty
Powrót na górę...