Green People

Marka Green People została stworzona przez Charlotte Vohtz, która głęboko wierzy, że nie należy używać takich substancji chemicznych jak SLS, parabeny, sztuczne substancje zapachowe czy koloryzujące. Dlatego do produkcji kosmetyków marki Green People używa się wyłącznie naturalnych i organicznych składników najwyższej jakości. To dzięki naturalnym składnikom produkty posiadają certyfikat EcoCert, Soil Association i są jednymi z najczęściej nagradzanymi kosmetykami naturalnymi na świecie.

Green People to pionierska marka założona w 1997 roku. Jest liderem w sprzedaży certyfikowanych produktów ekologicznych do pielęgnacji twarzy i ciała. Oferuje szeroką gamę produktów naturalnych jak: szampony, kremy do twarzy, mleczka do opalania i żele do mycia ciała, i wiele innych - to jedna z najpopularniejszych i największych marek wśród organicznych kosmetyków do pielęgnacji ciała w Wielkiej Brytanii.

Po 15 latach istnienia, posiada duże doświadczenie i wiedzę, zdobywa wiele nagród, a kosmetyki są wysoko oceniane przez specjalistów od chorób skóry. Produkty Green People pakowane są w opakowania wyprodukowane z ponad 90% składników aktywnych, w celu ochrony środowiska.

To naturalne produkty, które trafiają w potrzeby całej rodziny i wszystkich nawet najbardziej wymagających klientów. To bogata oferta zarówno do włosów, ciała, dezodorantów i kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Rozsądne ceny za doskonałą jakość to na pewno zaleta produktów Green People.

www.greenpeople.co.uk  Pokaż wszystkie produkty
Powrót na górę...