Phytomer Homme

Ideą marki Phytomer jest wydobycie doskonałego piękna poprzez wykorzystanie bogactwa mórz w nowoczesnej kosmetologii.

Oligomer® czyli skoncentrowana woda morska o zmniejszonej zawartości sodu jest podstawowym składnikiem w produktach marki. Doskonale remineralizuje skórę dzięki naturalnej dawce pierwiastków śladowych jakie posiada. Wzmacnia warstwy naskórka, działa antystresowo, relaksuje.

Phytomer korzysta z ultranowoczesnych laboratoriów badawczych oraz zaplecza ekspertów. Naukowcy nieustannie odkrywają właściwości ciała i struktury komórek organizmu. Opracowują opatentowane morskie składniki doskonale spełniające potrzeby skóry.

Phytomer powstał jako niezależny rodzinny biznes w 1972 roku i jest obecnie prowadzony przez syna założyciela. Mocno zakorzenione w sercu środowiska morskiego w Bretanii.

Phytomer zatrudnia blisko 200 pracowników, zarówno siedzibą w Saint Malo i jego miejscu badań i produkcji opartej na światowej sławy zatoce Mont Saint-Michel.

Phytomer niezależnie zarządza wszystkimi etapami produkcji - od surowca do produktu końcowego. Bardzo surowe kontrole są przeprowadzane na każdym etapie produkcji, aby zapewnić nienaganną jakość i identyfikowalność produktów.
Pierwotne znaczenie przywiązuje się do stosowania zrównoważonych metod produkcji w celu ochrony środowiska. Realizacja łóżek filtracyjnych produkcji ścieków oraz zakupu energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, stanowią konkretne przykłady tego zobowiązania.

www.phytomer.com  Pokaż wszystkie produkty
Powrót na górę...